Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Garlica Duchowna - Oferty wynajmu nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Ludwinów,Kraków(Garlica Duchowna + 10 km)

7 000 zł82 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dębniki - ludwinów - ulica na ustroniu 82 M2 - 3 pokoje - tarasy 65 M2 - garaż Do wynajęcia piękny apartament w nowoczesnym budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji nieopodal Wawelu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł16,50 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka z antresolą i balkonem Krowodrza, ul. Kawiory 2 Przytulne, nowoczesne studio o powierzchni 16,5 m czeka na pierwszego najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Samuela Bogumiła Lindego w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²322 m² 11 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 322 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony. NA powierzchnię lokalu składają się: - hol, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w kompleksie Salwator Tower na Bronowicach. Lokalizacja: bronowice to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

26,58 zł/m²188,12 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 188 M2 znajdujący się przy ul. Dietla W dzielnicy stare miasto oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,64 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i pomieszczeniem gospodarczym w nowoczesnej i kameralnej inwestycji -apartamenty Radzikowskiego. Lokalizacja: inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Garlica Duchowna

Garlica Duchowna,małopolskie

3 400 zł105 m² 32,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro nieruchomości Livein prezentuje dla Państwa Dom 105m2 na wynajem w Garlicy Duchownej k.Krakowa. Standard - Dachówka ceramiczna, - ściany z pustaka, ocieplone styropianem, - drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków(Garlica Duchowna + 10 km)

2 290 zł35 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij